KAFTANORAMA, verhalen in stof en herinnering
Zin in een uitstap vol kleur, verhalen, tradities en gezelligheid? Kom mee naar MoMuse in Molenbeek!
En goed nieuws: je krijgt twee expo’s voor de prijs van één! We ontdekken niet alleen KAFTANORAMA, maar ook de permanente collectie van het museum.
Molenbeek vertelt
We beginnen met de permanente collectie van MoMuse. Samen ontdekken we hoe Molenbeek door de eeuwen heen veranderde: van een middeleeuws dorp tot de bruisende, diverse stad van vandaag.
Wie woonde hier? Hoe leefden mensen? Hoe veranderden werk, onderwijs en het dagelijkse leven? Een gids neemt ons mee door de verhalen van de mensen van Molenbeek.
KAFTANORAMA
Daarna duiken we in de wereld van de Marokkaanse kaftan.
De kaftan is veel meer dan een mooi kledingstuk. Het is textiel van herinnering, identiteit en traditie. We ontdekken verschillende stijlen, stoffen en technieken en leren hoe generaties vakmanschap deze traditie levend hebben gehouden.
Muntthee, herinneringen & verhalen
Na de rondleiding drinken we samen een heerlijke muntthee en gaan we zelf aan de slag.
We maken samen een tijdslijn van ons leven en onze geschiedenis. Welke tradities zijn belangrijk voor jou? Welke gebeurtenis heeft je gevormd? Welke herinnering, gewoonte of levensles mag absoluut niet vergeten worden?
Iedereen heeft een verhaal. En jouw verhaal mag erbij. ❤️
Kom kijken, luisteren, delen en ontdekken. Een gezellige én leerrijke ontmoeting waar jij niet mag ontbreken!
Praktisch
Dinsdag 24 november vanaf 10:00 tot 13:00
MoMuse, Mommaertsstraat 2A, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Lichte lunch inbegrepen
Prijs: 10€ / 2€ kansentarief Paspartoe
Schrijf je snel in en kom samen met ons op ontdekking!
